3 Soverom Hjørnehus i Santiago de la Ribera, San Javier, Costa Cálida €595,000
Ribera Nature er en samling av moderne chalets i den typiske spanske landsbyen Santiago de La Ribera, mindre enn én kilometer fra sjøen.
Denne eiendommen består av tre doble soverom, ett i første etasje og to i andre etasje (som deler en privat terrasse), alle med garderober, tre bad, fullt utstyrt kjøkken med hvitevarer og stue/spisestue med åpen planløsning , som fører til hagen med svømmebasseng og lukket sommerkjøkken.
Takterrassen (med pergola) er tilgjengelig via en stor terrasse fra første etasje og tilbyr utsikt over de omkringliggende områdene.
Santiago de la Ribera tilbyr mange lokale fasiliteter, inkludert butikker, barer, restauranter og supermarkeder. Ribera Nature ligger i et urbant miljø fullt av tjenester som du kan nå på bare 5 minutter til fots : butikker, banker, kafeer, apotek, restauranter, medisinske sentre....Infrastrukturen som omgir komplekset er like viktig som hjemmene i seg selv.
Utbyggingen ligger i kort avstand fra motorveiene AP-7 og N-332, noe som gir enkel tilgang til både Murcia (30 minutter) og Alicante flyplasser (45 minutter).
| Nøkkelferdig | Hjørnehus |
| Pris: €595,000 | Størrelse: 123 m2 Bebygd |
| Reference: 0 | Soverom: 3 |
| Bad : 3+ 1 | Terrasse: 23 m2 |
| Solarium: 48 m2 | Garden: 98 m2 |
| Kjeller: Nei | Air condition: Ja |
| Garasje: Parkering på tomten | Porch: Nei |
| Privat basseng | Nær stranden |
| Nær butikker | Energi sertifikat |
| Se eiendoms PDF |






































