2 Soverom Leilighet i Xeresa, Gandia, Costa Blanca Nord €275,000

Andre modeller av denne boligen

2 Soverom Leilighet i Xeresa

  • €253,000
  • Ny
  • 1 Bad
  • 2 Soverom
  • Størrelse: 74 m2 Bebygd
  • Felles basseng
  • Sjøutsikt

3 Soverom Penthouse i Xeresa

  • €275,000
  • Ny
  • 2 Bad
  • 3 Soverom
  • Størrelse: 81 m2 Bebygd
  • Felles basseng
  • Sjøutsikt

Leiligheter i Gandia

Dette utrolige feriestedet ligger bare 4 km fra strendene i Gandía, omgitt av fjell og med total og maksimal privatliv.
Her finner du praktfulle og romslige ett-, to- og tre soveromsleiligheter med spektakulære terrasser, med en eksepsjonell orientering og høyeste standard for byggekvalitet. Eiendommene er utformet slik at alle hovedrommene har maksimalt direkte lys. Det åpne plankonseptet og kjøkkenet lar dere bo sammen når dere er inne i eiendommen. Alle leilighetene har parkeringsplass og bod.
I komplekset har de kombinert elementene plass, fjell, utsikt og naturpark, sammen i den arkitektoniske utformingen, for å skape et unikt miljø, hvor samvær og Middelhavslivsstil er din livsstil. Den terrasserte konstruksjonen, tilpasset typografien til det naturlige miljøet, gjør feriestedet til et spesielt kompleks.

Feriestedet har hager med plener og trær hjemmehørende i området, tre svømmebassengområder, en sosial klubb og andre elementer som vil gjøre opplevelsen din i Xeresa unik og fantastisk.
Anlegget ligger i skråningen av naturparken Monduver, i naturlige omgivelser, hvor du kan nyte drømmeaktig utsikt. For dine føtter kan du se strendene i Gandía og Xeraco. Innenfor de 7,5 km lange strendene i Gandía er det verdt å nevne Ahuir-stranden, som er nesten 2 km lang og 70 meter bred, der sanddynene i kommunen ligger, med gyllen sand; en bortgjemt og beskyttet strand, har rednings- og overvåkingsutstyr, har blått flagg-status, samt adkomstganger og parkering.
I nærheten finner du tre store golfanlegg i Oliva Nova, kun en 34-minutters kjøretur unna. La Galiana, er også bare 34 minutters kjøretur med bil; og El Saler, ca. 50 minutter med bil fra eiendommene.
Xeresa del Monte ligger i byen Xeresa, 30 minutter fra Valencia og 70 km fra flyplassen, ved siden av motorveien AP7.

Lagre
NyLeilighet
Pris fra: €275,000Størrelse: 72 m2 Bebygd
Reference: Xeresa del MonteSoverom: 2
Bad : 2Terrasse: 30 m2
Elevator: JaKjeller: Nei
Air condition: Pre installertHvitevarer: Ja
Garasje: UnderjordiskPorch: Nei
Felles bassengSjøutsikt
Energi sertifikatSe eiendoms PDF
Fyll ut skjemaet nedenfor for å sende ditt spørsmål på E-mail.

Motta ukentlige nyhetsbrev med oppdateringer om de nyeste boligene, de ulike områdene og eksklusive tilbud. Les om vår personvernerklæring her. Du kan avslutte abonnementet når du selv ønsker.

Informasjonen på disse web sidene er levert av utbygger. Kundene kan finne alle data i RD 515/89 på utbyggerens kontor.