2 Soverom Maisonette i Lo Marabu, Ciudad Quesada, Costa Blanca Syd €342,000
Andre modeller av denne boligen
Duly Lo Marabu Maisonettes er en utvikling av maisonetter i moderne stil som ligger i hjertet av Lo Marabu-området i det populære området Ciudad Quesada.
Denne utviklingen består av maisonetter med to soverom og to bad med enten første etasje med hager eller toppetasje med solarium på taket.
Hver eiendom er romslig og lys og inkluderer klimaanlegg, kjøkkenmøbler og hvitevarer samt bad komplett med møbler, dusjskjerm og elektrisk gulvvarme. En komplett møbelpakke er også inkludert i prisen på denne eiendommen sammen med en parkeringsplass på gateplan eller underjordisk og underjordisk bod.
Denne nye boligen med et stort sentralt fellesområde med anlagt hageområde med svømmebasseng og avslapningsområder.
I en privilegert setting tilbyr Ciudad Quesada mange lokale fasiliteter, inkludert butikker, barer, restauranter, supermarkeder og andre lokale aktiviteter uten å måtte reise for langt. Rojales ligger bare 8 km fra de gylne sanddynene og ville strendene i Guardamar del Segura. Svært nær Rojales finner vi 18. hulls golfbanene 'La Marquesa', 'Las Ramblas', 'Villamartín' og 'Campoamor' i Orihuela, designet av de viktigste golfspillerne i verden, hvor du kan nyte din favoritt sport nesten hver dag hele året. Rojales har et utmerket veikommunikasjonsnettverk som gir enkel tilgang til den internasjonale flyplassen El Altet på 35 minutter og Alicantes hovedstad på 45 minutter.
Lagre| Ny | Maisonette |
| Pris fra: €342,000 | Størrelse: 78 m2 Bebygd |
| Reference: Amanecer Lo Marabu Bungalows | Soverom: 2 |
| Bad : 2 | Terrasse: 22 m2 |
| Solarium: 66 m2 | Kjeller: Nei |
| Air condition: Ja | Hvitevarer: Ja |
| Porch: Nei | Felles basseng |
| Nær butikker | Møblert |
| Energi sertifikat | Se eiendoms PDF |






























