2 Soverom Penthouse i Lomas de Cabo Roig, Orihuela Costa, Costa Blanca Syd €202,500
Andre modeller av denne boligen
Perla del Mar er et renovert boligkompleks med leiligheter i Lomas de Cabo Roig, et ettertraktet område i Orihuela Costa.
Dette boligkomplekset, opprinnelig bygget i 2008, gjennomgår en renovering av noen enheter og vil bli levert i juni 2025. Et utstillingshus er tilgjengelig for visning, slik at du kan se kvalitetsfinishene på førstehånd.
Denne utviklingen tilbyr 27 oppussede leiligheter, med 1 eller 2-soveroms enheter. Leilighetene i første etasje med private hager er perfekte for friluftsliv. Leilighetene i mellometasjen med romslige terrasser er ideelle for å nyte middelhavsklimaet. Toppleilighetene med terrasse og private solarium på toppen tilbyr åpen utsikt og maksimalt privatliv.
Dette boligkomplekset er designet for komfort og avslapning med et felles svømmebasseng omgitt av vakre hageanlegg, en heis for enkel tilgang til alle etasjer og valgfrie underjordiske parkeringsplasser tilgjengelig mot en ekstra kostnad.
Lomas de Cabo Roig er et prestisjefylt boligområde som ligger bare 2 km fra kysten av Cabo Roig, hjem til noen av de vakreste strendene i Orihuela Costa. Området er godt veiforbindelse og tilbyr et bredt spekter av tjenester, inkludert butikker, restauranter, supermarkeder og kjøpesentre. Alicante flyplass ligger bare en 35-minutters kjøretur unna, via hovedmotorveiene AP-7 og N-332, og høyhastighetstogstasjonen ligger i nærheten, noe som sikrer at du kan nyte hjemmet ditt og det fantastiske klimaet på Costa Blanca året rundt.
Lagre| Ny | Penthouse |
| Pris fra: €202,500 | Størrelse: 69 m2 Bebygd |
| Reference: Perla del Mar | Soverom: 2 |
| Bad : 2 | Terrasse: 18 m2 |
| Solarium: 55 m2 | Elevator: Ja |
| Kjeller: Nei | Air condition: Nei |
| Hvitevarer: Ja | Garasje: Valgfritt |
| Porch: Nei | Felles basseng |
| Nær butikker | Energi sertifikat |
| Se eiendoms PDF |














































