2 Soverom Maisonette i Pilar de la Horadada, Costa Blanca Syd €329,900

Andre modeller av denne boligen

3 Soverom Maisonette i Pilar de la Horadada

  • €324,900
  • Ny
  • 2 Bad
  • 3 Soverom
  • Størrelse: 93 m2 Bebygd
  • Privat basseng
  • Nær butikker

Nye leiligheter i Pilar de la Horadada

Rambla y Mar er et eksklusivt nybygget boligkompleks i Pilar de la Horadada, som tilbyr maisonetter med privat basseng kun 2,5 km fra stranden.

Denne utviklingen tilbyr 3 soverom og 2 bad maisonetter i første etasje med privat basseng, hage og privat parkering, 2 soverom og 2 bad i toppetasje med stor åpen terrasse med basseng og ett rekkehus med 3 soverom og 2 bad i en hjørnetomt. Alle eiendommene har privat svømmebasseng.

Utbyggingen har en enestående beliggenhet i et stort boligområde i Pilar de la Horadada, Alicante, ved siden av 'la Rambla' og omgitt av alle tjenester, idrettsanlegg og nær flere golfbaner. Dette er et fantastisk sted å bo for familier på grunn av den enkle tilgangen til alle typer tjenester. Det ligger bare noen få kilometer til de vakre strendene i Torre de la Horadada som har en fantastisk marina og promenade for å nyte et glass vin i solen ved stranden. Utbyggingen ligger bare noen få kilometer fra golfanlegget Lo Romero, Corvera flyplass (Murcia) er 40 km unna (40 minutters kjøring) og Alicante flyplass ligger 55 km unna (55 minutters kjøring).

Lagre
NyMaisonette
Pris fra: €329,900Størrelse: 105 m2 Bebygd
Reference: Rambla y MarSoverom: 2
Bad : 2Terrasse: 34 m2
Terrasse (2): 24 m2Elevator: Nei
Kjeller: NeiAir condition: Pre installert
Hvitevarer: JaPorch: Nei
Privat bassengNær butikker
Energi sertifikatSe eiendoms PDF
Fyll ut skjemaet nedenfor for å sende ditt spørsmål på E-mail.

Motta ukentlige nyhetsbrev med oppdateringer om de nyeste boligene, de ulike områdene og eksklusive tilbud. Les om vår personvernerklæring her. Du kan avslutte abonnementet når du selv ønsker.

Informasjonen på disse web sidene er levert av utbygger. Kundene kan finne alle data i RD 515/89 på utbyggerens kontor.