2 Soverom Maisonette i Pilar de la Horadada, Costa Blanca Syd €359,000

Andre modeller av denne boligen

2 Soverom Maisonette i Pilar de la Horadada

  • €369,000
  • Ny
  • 2 Bad
  • 2 Soverom
  • Størrelse: 88 m2 Bebygd
  • Privat basseng
  • Nær butikker
  • Sjøutsikt

Leiligheter i sentrum av Pilar de la Horadada

Nytt prosjekt med høykvalitets maisonetter med sørvendt beliggenhet og privat basseng, beliggende i sentrum av Pilar de la Horadada.

Velg mellom maisonetter i første etasje med romslig terrasse eller leilighet i andre etasje med privat terrasse og takterrasse, med to soverom med innebygde garderober og to moderne bad (ett ensuite).
I tillegg tilbyr den privat basseng, inngjerdet parkering og hage i første etasje. Maisonetten i toppetasjen inkluderer et takterrasse med havutsikt og privat basseng, perfekt for å nyte middelhavsklimaet. Det er en parkeringsplass inkludert.

I nærheten av eiendommene finner du flere restauranter, supermarkeder, butikker og apotek. Innen en kort kjøretur eller med sykkel kan du nå de vakre strendene i Torre de la Horadada, havnen, flere kjøpesentre eller den kjente golfbanen Lo Romero. Disse boligene er lett tilgjengelige fra Alicante flyplass (45 minutter).

Lagre
NyMaisonette
Pris fra: €359,000Størrelse: 91 m2 Bebygd
Reference: Bungalows del MarSoverom: 2
Bad : 2Garden: 76 m2
Elevator: NeiKjeller: Nei
Air condition: Pre installertHvitevarer: Ja
Garasje: Parkering på tomtenPorch: Nei
Privat bassengNær butikker
SjøutsiktEnergi sertifikat
Se eiendoms PDF
Fyll ut skjemaet nedenfor for å sende ditt spørsmål på E-mail.

Motta ukentlige nyhetsbrev med oppdateringer om de nyeste boligene, de ulike områdene og eksklusive tilbud. Les om vår personvernerklæring her. Du kan avslutte abonnementet når du selv ønsker.

Informasjonen på disse web sidene er levert av utbygger. Kundene kan finne alle data i RD 515/89 på utbyggerens kontor.